Práce pro televizní společnosti byla velmi různorodá. Zatímco TV Markíza nejprve preferovala zpravodajství s kriminální tématikou – nelegální přechody hranic, významné policejní kauzy a případy, později se zaměřila více na politické a ekonomické zpravodajství, pozice regionálního reportéra se tak změnila na práci parlamentního zpravodaje. TV Markíza i ostatní stanice zajímalo rovněž působení českých vojáků ve vojenských misích nebo zpravodajství z filmového festivalu v Karlových Varech. Pro slovenskou zpravodajskou TV-TA3 vznikaly komentáře a reportáže z mnoha míst – v ČR i ve světě. Mimo jiné například z oblastí postižených ničivými tsunami v roce 2004, nebo diplomatické cesty české vládní delegace a podnikatelů po jižní Americe. Následovaly další vojenské mise – Afganistán, Kuvajt, Irák. Nejpestřejší bylo období práce pro Českou televizi. Kauzy a reportáže pro Fakta, Reportéry ČT a Události, či kanál ČT24, většinou s kriminální, policejní, vojenskou či jeskyňářskou tématikou. Sportovní reportáže a dokumenty z oblasti motorismu, krasobruslení a adrenalinových sportů a nejrůznější zážitky při natáčení reportáží "na vlastní kůži" pro Dobré ráno. Vedle televizní práce přišla i režie komerčních snímků. Například natáčení v italské firmě Perazzi, která dodává zbraně nejen olympijským medailovým střelcům. Image klipy z testování lyží a snowboardů pro Rossignol, televizní dokument a instruktážní filmy pro cyklistickou firmu Bikezone.cz, spolupracovali jsme Duklou na armádním sportovci roku a mnoho dalších snímků, klipů a reklam. Láska k létání znamenala deset let spolupráce a následně i moderování Mezinárodního leteckého festivalu CIAF pro společnost Airshow.
Jako ředitelka marketingu a komunikace působila v týmu insolvenčního správce při konkurzu loterijní společnosti SAZKA, a.s., po boku JUDr. Cupky byla rovněž tiskovou mluvčí při reorganizaci pražské O2 arény. Mediální a krizová komunikace, ale i vztahy s veřejností a marketingové projekty, to všechno zahrnovala práce pro Českou unii sportu a Fotbalovou asociaci ČR či LETIŠTĚ BRNO, a.s.
Např. zpravodajství z diplomatické mise, která vezla humanitární pomoc do oblastí postižených zemětřesením a tsunami – Indonésie, Thajsko, Srí lanka.
Fotky jsou z natáčení v jihoirácké Basře, na základně Al Shaiba, kde čeští vojenští policisté zajišťovali bezpečnost Mnohonárodnostní divize Jihovýchod a zároveň výcvik iráckých policistů, kriminalistů a zbrojířů.
Hodiny a dny i noci na natáčení s těmito profesionály sice člověku vezmou iluze o tom, v jakém světě ve skutečnosti žijeme a jak často podceňujeme svoje jednání, ale bylo s nimi dobře i na akcích, kde šlo o život (naštěstí většinou ne nám).
Mezinárodní festival s letitou tradicí. Několik ročníků hostilo i brněnské letiště v Tuřanech a bylo mi ctí je moderovat. Při přípravě jsem poznala během let desítky výborných pilotů, ale vyzkoušela jsem i letadla do nichž se běžně člověk nepodívá.
V rámci stého výročí českého létání se rozhodla parta pilotů ULL vyrazit na expedici po Balkáně a ukázat, že české ultralighty mají ve světové konkurenci velmi dobrou pozici. Šestice letadel postupně proletěla 12 zemí, za deset dní téměř 6000 km. Z expedice vznikly tisíce fotek, materiálů pro piloty a dva TV dokumenty. Více na www.ultralight-expedition.cz
Po boku insolvenčního správce Josefa Cupky jsem zocelila zkušenosti tiskové mluvčí a zároveň šéfky marketingu a komunikace při mediálně nejsledovanějším a nejlukrativnějším konkurzu v historii české insolvence – loterijní společnosti SAZKA. Jako mluvčí jsem zastupovala správce i při reorganizaci nejdražší a největší české víceúčelové sportovní haly – pražské O2 arény.
Zajímavou výzvou byla rovněž restrukturalizace a rebranding největší české sportovní organizace – ČSTV, která poskytuje servis Národním sportovním svazům, tělovýchovným jednotám a sportovním klubům v celé zemi. Spolek s pětapadesátiletou historií se v roce 2013 změnil na moderní organizaci a byl přejmenován na Českou unii sportu.